PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování U Žabky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme Vám ubytování v Horním Maršově, který se nachází v samém středu centra zimních sportů, ale i letních procházek po Krkonoších, v těsné blízkosti SkiResortu Černá Hora - Pec, oblasti, která patří k nejnavštěvovanějším místům Krkonoš. Od nás je to k autobusu nebo skibusu jen 200m. Ubytování se nachází v celém domě. Parkování u domu zdarma.
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme pro 2 až 19 osob v celkem 6 pokojích. Ubytování je ve složení 2x2 + 1x3 a 3x4 lůžkový. Každý pokoj má svojí koupelnu, kuchyně jsou společné. Koupelna se sprchovým koutem je na každém pokoji. Dům je vytápěn centrálním topením. Součástí apartmánu a k Vaší plné spokojenosti slouží velká vybavená kuchyň (elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, myčka), dále stůl pro 9 osob. Kuchyň slouží i jako společenská místnost se SAT TV.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování v blízkém okolí, výlet na Rýchory, Černou horu, hrádek Aichelburg a třeba na naší nejvyšší horu Sněžku. Možnost rybolovu, zahrát si tenis nebo golfu na nedalekém hřišti.